MomaStudio
5

O nas

Z pasji do rzeczy i zwykłego życia.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby tworzyć miejsca ciepłe, żywe, komfortowe oraz idealne do celebrowania momentów. Kreować bezpieczną i rewitalizująca bazę, w której dobrze ma się zwykłe życie, wypełniane pięknymi meblami, wyjątkowymi przedmiotami i drobnymi bibelotami.

 

TWORZYMY

Witaj w przestrzeni MOMA studio. Znajdziesz tu przedmioty, o których z pewnością można powiedzieć, że cechuje je dobry design, komfort i wysoka jakość. Przy ich pomocy stworzymy Twoją własną, wyjątkową przestrzeń. U nas odkryjesz najlepsze projekty mebli, oświetlenia oraz dodatków.

INSPIRUJEMY

MOMA studio to codzienne źródło inspiracji. Opowiadamy o zwykłych i niezwykłych miejscach oraz o codzienności, która w nich gości. Wszak wszystko to, czym się na co dzień otaczamy, towarzyszy nam w życiu - podczas spotkań, rozmów, chwil ważnych i tych prozaicznych.

ODWIEDZAMY

Wspólnie z Tobą, naszymi gośćmi i przyjaciółmi tworzymy przestrzeń głośną od inspirujących spotkań z ciekawymi ludźmi, u których przedmioty grają różne role. Odwiedzamy interesujące miejsca, uczymy się jak kreować własną przestrzeń, jednocześnie nabieramy odwagi w szukaniu indywidualnego stylu oraz definicji domu.

 

Poczuj się u nas, jak u siebie.

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Wybierz się z nami w podróż po różnych miejscach. Opowiemy Ci o ludziach, rzeczach i pasji zwykłego życia.

Zapisz się

*Minimalna wartość zamówienia wynosi 300 zł