Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio

Koszty dostawy

  

 

  1. Dostawa Towarów realizowana jest na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.
  2. Przesyłka wysyłek o wadze do 20kg realizowana jest za pośrednictwem firmy DHL24 lub INPOST.
  3. Dostawa Paleta DHL nie obejmuje wniesienia przesyłki. Zamówienie dostarczane  jest na palecie pod drzwi domu lub wejście do budynku wielorodzinnego.
  4. Koszt dostawy każdego produktu znajduje się na karcie produktowej.
  5. Koszt dostawy dla zamówień składanych w salonach firmowych wyliczany jest przez dział obsługi Klienta. Wszystkie zamówienia realizowane są z wniesieniem, firmowym transportem MOMA studio.
  6. Promocja "DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 500zł" :
  • promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Polski dla zamówień powyżej 500zł złożonych za pośrednictwem strony www.momastudio.pl
  • promocja obowiązuje dla zamówień o łącznej wadze nie przekraczającej 40 kg
  • w przypadku transportu produktów gabarytowych, usługa darmowego transportu nie obejmuje wniesienia oraz montażu. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej pod drzwi domu lub wejście do budynku.
  • promocja nie dotyczy produktów z wyprzedaży oraz objętych akcją rabatową

 

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)