Ostatnie chwile Black Days UP TO 50% OFF             Ostatnie chwile Black Days UP TO 50% OFF             Ostatnie chwile Black Days UP TO 50% OFF             Ostatnie chwile Black Days UP TO 50% OFF      
MomaStudio
5
Akcesoria kuchenne

Sitka i durszlakiby przesiać i odcedzić

Odpowiednio dobrane akcesoria zdecydowanie ułatwiają funkcjonowanie dobrze zorganizowanej kuchni. W tej kategorii znajdziesz funkcjonalne sitka i durszlaki znanych, europejskich marek jak Eva Solo czy Normann Copenhagen. Charakteryzuje je nietuzinkowy, ale prosty design. Są wykonane z wysokiej jakości sprawdzonych materiałów.

Asortyment wybrany dla Ciebie przez specjalistów MOMA Studio ułatwia spożywanie większej ilości warzyw, dzięki szerokiej gamie przyborów do przygotowania ulubionych potraw. Doceniamy wielofunkcyjność produktów np. wirówka do sałaty nadaje się również do płukania owoców, spuszczania wody z makaronu itp. Innowacyjny składany durszlak bez problemu utrzyma cięzkie ziemniaki do odlania a po wyschnięciu, możesz go złozyć na płasko i odłożyć na wyznczone miejsce. Równiez składany, ale tym razem lejek kuchenny jest łatwy do czyszczenia i zajmuje niewiele miejsca w szufladzie zarówno rozłożony jak i złożony.

To wybrane akcesoria jakie trafiały do naszej oferty. Sprawdź co proponujemy aktualnie! Zapraszamy do zakupów online i życzymy smacznego!

Sitka i durszlaki

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności