Zobacz produkty w atrakcyjnych cenach i daj się zainspirować. TUTAJ             Zobacz produkty w atrakcyjnych cenach i daj się zainspirować. TUTAJ             Zobacz produkty w atrakcyjnych cenach i daj się zainspirować. TUTAJ             Zobacz produkty w atrakcyjnych cenach i daj się zainspirować. TUTAJ      
MomaStudio
3
41
Gotowanie, pieczenie i smażenie

Akcesoria do pieczenia, smażenia i gotowaniawielka pomoc w kuchni!

Akcesoria kuchenne ułatwiają funkcjonowanie dobrze zorganizowanej kuchni, ale również dekoracyjnie pobudzają zmysły. W tej kategorii znajdziesz wybrane z uwagą, przydatne kuchenne akcesoria znanych europejskich marek jak Eva Solo czy Stelton. Rekomendujemy Ci je w tej dedykowanej kategorii sklepu internetowego MOMA Studio, ponieważ wszystkie produkty tych firm zostały sprawdzone na międzynarodowym rynku, materiały do ich produkcji spełniają najwyższe wymogi jakościowe, są trwałe a zarazem zaprojektowane funkcjonalnie i w atrakcyjnej formie.

Aktualna oferta obejmuje przydatne w kuchni przedmioty umożliwiające wygodne i efektywne gotowanie, smażenie i pieczenie. Pozornie zbędne, jednak, gdy je zakupisz zdecydowanie podnoszą komfort pracy i jej wynik jest bardziej smakowity. Zapraszamy na zakupy i życzymy smacznego!

Akcesoria do pieczenia, smażenia i gotowania

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)