Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ      
MomaStudio
1

MOMA Contract

Realizujemy najbardziej wymagające projekty Naszych Klientów.

Jeśli posiadasz przestrzeń, która ma zrealizować Twoje plany, to jesteś w odpowiednim miejscu! W MOMA studio pomożemy Ci stworzyć otoczenie dla klientów, gości, dla Ciebie, łączące styl, ergonomię oraz nowoczesność z unikalnym pomysłem!

MOMA Contract

Biuro sprzyjające wygodnej i efektywnej pracy

Dobrze zorganizowane biuro - co to oznacza w MOMA studio? To dobrze zaopatrzona przestrzeń dedykowana pracy, posiadająca niezbędne meble oraz akcesoria i dodatki sprzyjające realizacji zadań zawodowych i komfortowemu pobytowi w godzinach poświęcanych życiu zawodowemu.

MOMA studio działa w segmencie premium, stawiamy na nowoczesność i minimalizm, choć jednocześnie zapewniamy na tyle bogatą ofertę od europejskich marek, by realizować najbardziej wymagające pomysły naszych klientów biznesowych. Biznes bowiem zaczyna się w biurze. Czasem jest ono jedynie wygodnym krzesłem, blatem i laptopem. Częściej jednak to pełne pomieszczenie lub wydzielona strefa wyposażona w dobre oświetlenie, odpowiednią ilość organizerów i przewijające się osobiste akcenty.

Współcześnie ceni się biura tworzone w przestrzeni otwartej utrzymanej w stylu industrialnym w wersji soft. Przeważają proste formy o zdecydowanej linii w otoczeniu neutralnej kolorystyki. Podstawą wyposażenia jest tu oczywiście funkcjonalne biurko i krzesło biurowe odpowiednio dopasowane do osoby mającej je użytkować. Jednak podkreśla się rolę zaakcentowania indywidualnego stylu poprzez np. oryginalny fotel dedykowany kontrahentowi, czy kompozycję z żywych roślin, drewniane akcesoria.

Hotel dla wymarzonego gościa

Zarządzając hotelem, zakładasz zapewne dla jakiej grupy gości będzie dedykowany. Mając na uwadze potrzeby klientów, możesz zdecydować o bazie swoich aranżacyjnych inspiracji. Czy zdecydujesz się czerpać z regionalnych tradycji, czy wybierzesz międzynarodowe trendy? Czy postawisz na domową rodzinna atmosferę ze strefami dla dzieci, czy będziesz gwarantować niezapomniane pobyty we dwoje?

Znając odpowiedzi na te pytania i mając zdefiniowane funkcje, jakie ma pełnić hotel, możesz wybierać z asortymentu MOMA wszystko, co jest Ci niezbędne. Mamy łóżka kontynentalne idealne do nowoczesnych sypialni w przytulnym apartamencie. W naszych salonach i sklepie online znajdziesz sofy zaskakujące formą, jak i ilością tkanin tapicerskich, jakie czekają na Twój wybór. Oprócz nowoczesnych sof, idealne do części wspólnych dla wszystkich gości są stoliki kawowe, uprzyjemniające chwile oczekiwania na spotkanie lub rezerwację.

Hotel jest pełen wnętrz publicznych, w których pokażesz wyrazistość swojej oferty, wyróżnisz się w bogatej turystycznie okolicy lub zaspokoisz potrzebę przebywania w unikalnym otoczeniu w samym środku blokowiska. Wraz z naszymi meblami oraz dodatkami zbudujesz swoją markę na bazie nowoczesnego stylu, nietuzinkowego designu, ciekawej kolorystyki oraz wysokiej jakości materiałów. Do nawet najmniejszego pensjonatu wprowadzisz z nami trendy z całej Europy, dowolnie mieszając je, by powstało to, co ma stanowić o Twojej najlepszej pozycji na rynku!

 

Restauracja w wysmakowanej przestrzeni

Zwykło się mawiać, że jemy oczami. Wobec tego, czy ma znaczenie tylko talerz, jakość obsługi i sposób nakrycia stołu? W MOMA studio uważamy, że już przekraczając próg, by wejść do sali restauracyjnej, gość zaczyna odczuwać panującą tu atmosferę, identyfikować się z wnętrzem.

Wybór stylu do wnętrza publicznego takiego, jak restauracja czy kawiarnia, bardzo często inspirowany jest kulturą, z której wywodzą się serwowane dania. Obecnie zdecydowanie najczęściej wybierane są nowoczesne meble inspirowane dawnymi aranżacjami, pomieszczenia są rewitalizowane, zyskując nową atmosferę. Z praktycznego punktu widzenia istotne jest, by tkaniny tapicerskie, nakrycia stołu oraz zastawa stołowa były wytrzymałe i na długo pozostawały w bardzo dobrym stanie. W ofercie MOMA studio łączymy te elementy, wybierając tylko takie meble, wyposażenie i dodatki, które budują spójną i oryginalną aranżację pod względem estetycznym, jak i trwałości.

Wysmakowana przestrzeń ma wiele znaczeń. O jej wartości decyduje pomysł i dobór przedmiotów, niezbędnych do jego realizacji. W zależności od menu możesz kreować z nami restaurację przytulną, z zakątkami do intymnych rozmów przy posiłku lub przestronne hale, gdzie najlepiej biesiadować w grupie przyjaciół i łatwo zawrzeć nowe znajomości. O tworzeniu takich wnętrz publicznych w znacznym stopniu decydują meble. Fotel uszak sprawdzi się w małej herbaciarni, natomiast metalowe krzesło z siedziskiem ze skóry będzie pasowało do lokalu z kuchnią fusion.

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)