Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ             Letnie okazje do -50% online i w naszych salonach. BUSZUJ      
MomaStudio
Strona główna

Przewodnik po pielęgnacji

Wierzymy, że zakupione w naszej przestrzeni rzeczy pozwolą Ci stworzyć miejsce wyjątkowe. Chcemy, by radość z ich użytkowania trwała jak najdłużej. Odpowiednia pielęgnacja naszych produktów ma ogromne znaczenie nie tylko w kwestii estetycznej, ale także właściwości użytkowych. Z poniższych poradników dowiesz się jak praktycznie zadbać o produkty naturalne tj: meble tapicerowane, stoły drewniane oraz dywany.

Zapraszamy do lektury!

 

Przewodnik po pielęgnacji

Meble drewniane

Przewodnik po pielęgnacji i użytkowaniuZOBACZ

Dywany

Przewodnik po pielęgnacji i użytkowaniuZOBACZ

Meble tapicerowane

Przewodnik po pielęgnacji i użytkowaniuZOBACZ

Meble wypełnione pierzem naturalnym

Przewodnik po pielęgnacji i użytkowaniuZOBACZ

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)