Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
USM

USM

USM to szwajcarska firma rodzinna działająca od 1885 roku.

Sednem filozofii USM, jest dbałość o środowisko pracy oraz domu, a zakupiony mebel powinien umożliwiać dostosowywanie się do wszelkich zmian, jakie będą przeprowadzane. System modułowy USM sprawia, że ten pomysł staje się rzeczywistością. Produkty wyprodukowane są z najlepszych komponentów, które umożliwią w przyszłości dowolną rozbudowę oraz konfigurowanie. Meble USM nie mają sobie równych pod względem możliwości ciągłego dopasowywania do zmieniających się warunków i potrzeb. Warto zaznaczyć, że od samego początku istnienia USM zrównoważony rozwój był podstawą działalności. W 2007 roku firma USM stała się pierwszą europejską firmą, która uzyskała certyfikat Instytutu Ochrony Środowiska Greenguard za niską emisję cząstek i substancji chemicznych z naszych produktów.Im szybciej trzeba wymienić produkt, tym gorzej dla środowiska: do zbudowania zamiennika potrzebne są materiały i procesy, a stary produkt należy poddać recyklingowi lub wyrzucić. Aranżując wnętrze z USM, można uniknąć szkód dla środowiska wynikających z częstej wymiany, najlepsze materiały odporne na zużycie, ponadczasowy styl sprawiają, że meble USM przetrwają długie lata.

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)