Stylowe Zakupy -15% czas start! Tylko do 4.10             Stylowe Zakupy -15% czas start! Tylko do 4.10             Stylowe Zakupy -15% czas start! Tylko do 4.10             Stylowe Zakupy -15% czas start! Tylko do 4.10      
MomaStudio
2
Akcesoria kuchenne

Akcesoria do serówby jeść luksusowo

Wytrworna degustacja serów w Twojej restauracji? Elegancki stół szwedzki podczas uroczystości rodzinnej? Prywatne spotkanie we dwoje przy kominku? Każda okolicznośc jest znakomita na piękne podanie ulubionych przekąsek, do czego wykorzystasz np. marmurowe deski do serów, noże ze stali nierdzewnej do serów, czy krajalnice do serów. Wszystkie akcesoria do serów dostępne online w sklepie MOMA Studio pochodzą z portfolio znanych, europejskich marek jak; Normann Copenhagen, Blomus czy Stelton.

Producenci stosują różne rozwiązania by uniemożliwić przyklejanie się sera do powierzchni ostrza np. wgłębienia, lub specjalne powłoki. Gdy ser jest dodatkiem do potrawy, warto mieć tarkę, umożliwiająca jego rozdrobnienia i lepsze rozpuszczenie się podczas pieczenia. Wybierz opcję, która najbardziej Cię przekonuje! Zaletą wielu przyrządów jest możliwośc mycia w zmywarce.

Dobrze dobrane akcesoria kuchenne ułatwiają funkcjonowanie kuchni, ale również dekoracyjnie pobudzają zmysły. Zapraszamy do zakupów online i życzymy smacznego!

Akcesoria do serów

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności