Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
Strona główna

MOMA studio x SITS

Opis kolekcji

Długoletnie współprace owocują z czasem ciekawymi projektami. Przedstawiamy z radością kolekcję sof i foteli marki SITS, które są dostępne tylko w naszych salonach. Wśród nich znajdziesz sofy w stylu skandynawskim, jak na przykład sofę Sally lub sofę John. Tym, którzy szukają sofy z szezlongiem polecamy sofę Karla oraz sofę modułową Stella. Doskonałym wyborem sofy do dużego salonu będzie sofa Colorado, która także jest dostępna w opcji modułowej.


Wszystkie modele są dostępne w szerokiej gamie tkanin o różnej funkcjonalności. To sprawia, że Twoja nowa sofa będzie doskonale odpowiadać Twoim potrzebom i stylowi życia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi showroomami i z doradcami w sklepie internetowym, którzy pomogą Ci wybrać Twoją wymarzoną, nową sofę.

Rozsiądź się wygodnie

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności

Szukasz inspiracji?

Cotygodniowa dawka inspiracji i wyjątkowych promocji w naszym newsletterze. Odbierz kod 50zł na zakupy powyżej 500zł

Dołącz

Dołączając do nas wyrażasz zgodnę na otrzymywanie newslettera z inspiracjami, nowościami i promocjami. (więcej)