Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500 zł. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
Akcesoria kuchenne

Akcesoria do jajekdo ulubionego dania na miękko

Kieliszki do jajek, czyli jajeczniki to znane od pokoleń naczynia służace do wygodnego jedzenia jajka na miękko. Zastosowanie zapewne jest Ci znane, ale skoro tu jesteś, to chcemy podkreślić, że oferta MOMA Studio obejmuje produkty luksusowe, z materiałow wysokiej jakości o ciekawym nowoczesnym designie w stylu minimalistycznym. Właściwie dobrane akcesoria nie tylko ułatwią sprawne funkcjonowanie kuchni, ale również dekoracyjnie pobudzą zmysły. W tej kategorii znajdziesz przydatne akcesoria do jajek znanych, europejskich marek jak; Eva Solo czy Rosendahl.

Możesz kupić naczynie pojedyncze lub znaleźć gotowe zestawy np. kielich do jajka z podstawką, mogąca być osobnym talerzykiem a zarazem iejscem do odłożenia łyżeczki, czy na przyprawy lub zbędne skorupki. Jeśli lubisz jeść elegancko, oprawa posiłków ma dla Ciebie znaczenie a jednocześnie uwielbiasz jajka na miękko - zebrane tu propozycje naczyń prawdopodobnie przypadną Ci do gustu, szczególnie te porcelanowe, poręczne, proste i łatwe do utrzymania w czystości. Zachęcamy do poznania oferty! Zapraszamy na zakupy online!

Akcesoria do jajek

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności